Kolikrát už se stalo, že jste narychlo museli vyrazit do zverimexu, abyste nakoupili krmení pro svého pejska? Někdy se to nemusí vyplatit, protože koupíte na poslední chvíli dražší krmení, než by bylo zapotřebí. Někdy není k dostání značka, na kterou jste zvyklí, a proto musíte na rychlou vybrat nějakou jinou, ovšem kontrola složení přímo v obchodě může zabrat poměrně dost času, a stejně si nemusíte být jisti, že odpovídá tomu, co potřebujete.

zlatý retrívr

I proto je dobré se zaregistrovat do pettime. Jedná se o kanadské granule, které jsou vyráběny z těch nejlepších a lokálních kanadských surovin. Kdo vám může na našem území nabídnout kvalitní kanadskou recepturu, na které spolupracovalo mnoho veterinárních lékařů, aby ji dotáhli k dokonalosti? Na kvalitě krmiva záleží nejen zdraví mazlíčka, ale také jeho kondice. Potřebuje chutnou a snadno stravitelnou stravu, která příliš nezatíží jeho zažívací systém – a proto vám nabízíme to nejlepší. A ceny se obávat nemusíte, je odpovídající kvalitě a určitě ji váš rozpočet zvládne.

Usnadněte si krmení

Neusnadníme vám pouze jednu věc, protože pravidelné zavážení krmení není vše. Zásadní věc, na které si zakládáme, je právě kvalita krmiva a jeho správné dávkování. Přijede vám krabice, ve které se nachází menší balení – dle velikosti psa. Abyste nemuseli otevřít jeden velký pytel na celý měsíc, ale mohli jste dávkovat podle potřeby a krmivo bylo vždy čerstvé. V krabici bude také přiloženo doporučené dávkování, abyste měli přehled o tom, kolik energie potřebuje pejsek z krmiva přijmout.

pes granule nechce

A z jakých surovin se krmivo vyrábí? K dispozici je kuřecí maso, které se hodí pro všechna plemena, a to jak pro štěňátka, tak i pro starší pejsky. Kuřecí maso je navíc dobře stravitelné, a proto je vhodné pro všechny věkové kategorie. Jehněčí maso je stejně tak dobře stravitelné, a také velmi hodnotné. Aby měl pejsek dostatek sacharidů a zdravých tuků, přidává se do krmiva také kukuřice a hrášek se může stát zdrojem vlákniny nebo třeba bílkovin. Pokud by mělo pejska něco uvolnit či uklidnit, je vhodné do krmiva přidat meduňku – nemusí jít rovnou o nějaké zdravotní komplikace, lze ji využít i pro pejsky, kteří jsou citlivější nebo bojácní. Naopak pokud bojujete s nízkou chutí k jídlu, můžete zkusit přidat mátu, která celkově osvěží smysly a měla by pejska k jídlu povzbudit.
Možností je celá řada, a tak vyberte pro svého pejska tu nejlepší.

Related Posts

Nákup trochu vědecky

Proč si pořídit klimatizaci do bytu ve městě

Bydlet ve svém za pár měsíců

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo