Máte rádi akční formu zábavy? Co takhle vyzkoušet na vlastní kůži lasergame Praha, kde si můžete vybrat až z jedenácti typů her a dvou arén, kde se vám dostane opravdu skvělé formy zábavy. Pokud máte raději aztéckou tématiku, tak vyzkoušejte arénu s aztéckými ruinami. Pokud byste chtěli třeba raději vyzkoušet tajemná zákoutí labyrintu, tak se nebojte a vyzkoušejte to, budete spokojení. V našem online rezervačním systému se snadno vyznáte a objednáte si podle počtu lidí a termínu to, co budete chtít.

lasergame_aztec01

Pokud se bojíte, že byste třeba nezaparkovali, tak vaše obavy se mohou rozpustit, protože my pro vás máme opravdu skvělou zprávu. Máme vyhrazené parkovací prostory pro zákazníky, takže nemějte strach, skvěle se to hodí i jako dárek pro někoho o kom víte, že tohle využije a že to bude pro něj opravdu originální a skvělý dárek. Rozhodněte se ještě dneska a vyberte si z naší nabídky to, co se vám bude líbit. Občerstvení se vám u nás také dostane, takže si po hře můžete dát vychlazené pivo nebo jiné nápoje.

Skvělý tip na výlet
Pokud přemýšlíte, kam byste zajeli na výlet se svojí rodinou či s přáteli, tak tohle je skvělé, protože je to v samotném centru Prahy, takže kromě historické prohlídky města zažijete i skvělé, akční dobrodružství. Naše ceny se vám budou jistě také moc líbit, to nemáme strach. Rozhodněte se ještě dneska a připojte se i vy k celé řadě našich opravdu maximálně spokojených zákazníků, kteří k nám jezdí pravidelně, protože těch možností, co všechno můžete vyzkoušet, je opravdu hodně.

lasergame_aztec04

Máme pro vás připravený i věrnostní program, takže pokud budete stálý zákazník, tak to budete mít i levnější a všechno budete mít za výhodnější ceny. Přesvědčte se o tom všem sami na vlastní kůži a zahrajte si to a uvidíte sami, co všechno zde objevíte za vaše schopnosti. Není to jen pro kluky nebo pro mladé. Všichni si zde najdou něco, co je bude bavit.

Related Posts

Do dřeva jedině vruty

S léky ku zdraví

Chutné ovoce

Nezapomenutelný zážitek ještě před svatebním dnem

Co dělat při sportu?

Kouzelník Vám všem úsměv vykouzlí