Napadlo vás někdy osolit si bazén? Sůl do koupele je docela běžná věc, a voda po ní je velice osvěžující a příjemná. Ale že by si někdo solil vodu v bazénu? Ano, dělá se to a docela běžně. Ovšem z trochu jiných důvodů. Sůl do bazénu se používá jako dezinfekce vody. Pro dezinfekci nemusíte nutně používat chlor a další chemikálie, které nejen, že zapáchají, ale mohou způsobovat i nepříjemné alergie. Sůl do bazénu vám pomůže zbavit se nežádoucích mikroorganismů, které ve vodě jsou a mohly ohrožovat vaše zdraví.

bazénová voda

Dezinfikovat vody solí je opravdu výhodné. Jednou z výhod, kterou mnoho lidí opravdu vítá je to, že nemá typický chlorový zápach. Kromě toho také nezpůsobuje alergie a nedráždí oči a kůži. V podstatě se jedná o vodu, která je téměř jako mořská. A její skvělé účinky jsou veřejně známé. Bazénová sůl se dá používat v podstatě dvěma způsoby. Jeden z nich je přidávání soli pro osvěžení. Tam je to hodně podobné jako s přidáním soli do vany. Pokud ale chcete pomocí soli vodu dezinfikovat, potom budete potřebovat také takzvanou solonizační jednotku.

bazénová sůl

Za slanou vodou výhodně
Jestliže se rozhodnete začít solit vodu v bazénu, potom si sůl i další pomůcky pořiďte tam, kde budou opravdu kvalitní. Například na webu Techneco. Je důležitá nejenom cena, ale také to, z jakých oblastí tento produkt pochází. Můžeme vám nabídnout soli ze zemí EU. Vybírat můžete ze soli kamenné, mořské, či jako tablety se snadným dávkováním. Možnosti jsou opravdu různorodé.
Udělejte si z vody v bazénu vodu „mořskou“. Je to velmi jednoduché a navíc zdravé. Vyhnete se tak nepříjemnému zápachu z chloru, který ze sebe, ani po sprše, nemůžete smýt. Solení vody je opravdu výhodné a jednoduché. Stačí si k tomu pouze pořídit ty správné prostředky. A ty můžete mít za opravdu skvělé ceny, pokud budete vědět, kde nakupovat.

Related Posts

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo

Větší bazény

Cvičení je zdravé

Znáte geotextilie?