Napadlo vás někdy osolit si bazén? Sůl do koupele je docela běžná věc, a voda po ní je velice osvěžující a příjemná. Ale že by si někdo solil vodu v bazénu? Ano, dělá se to a docela běžně. Ovšem z trochu jiných důvodů. Sůl do bazénu se používá jako dezinfekce vody. Pro dezinfekci nemusíte nutně používat chlor a další chemikálie, které nejen, že zapáchají, ale mohou způsobovat i nepříjemné alergie. Sůl do bazénu vám pomůže zbavit se nežádoucích mikroorganismů, které ve vodě jsou a mohly ohrožovat vaše zdraví.

bazénová voda

Dezinfikovat vody solí je opravdu výhodné. Jednou z výhod, kterou mnoho lidí opravdu vítá je to, že nemá typický chlorový zápach. Kromě toho také nezpůsobuje alergie a nedráždí oči a kůži. V podstatě se jedná o vodu, která je téměř jako mořská. A její skvělé účinky jsou veřejně známé. Bazénová sůl se dá používat v podstatě dvěma způsoby. Jeden z nich je přidávání soli pro osvěžení. Tam je to hodně podobné jako s přidáním soli do vany. Pokud ale chcete pomocí soli vodu dezinfikovat, potom budete potřebovat také takzvanou solonizační jednotku.

bazénová sůl

Za slanou vodou výhodně
Jestliže se rozhodnete začít solit vodu v bazénu, potom si sůl i další pomůcky pořiďte tam, kde budou opravdu kvalitní. Například na webu Techneco. Je důležitá nejenom cena, ale také to, z jakých oblastí tento produkt pochází. Můžeme vám nabídnout soli ze zemí EU. Vybírat můžete ze soli kamenné, mořské, či jako tablety se snadným dávkováním. Možnosti jsou opravdu různorodé.
Udělejte si z vody v bazénu vodu „mořskou“. Je to velmi jednoduché a navíc zdravé. Vyhnete se tak nepříjemnému zápachu z chloru, který ze sebe, ani po sprše, nemůžete smýt. Solení vody je opravdu výhodné a jednoduché. Stačí si k tomu pouze pořídit ty správné prostředky. A ty můžete mít za opravdu skvělé ceny, pokud budete vědět, kde nakupovat.

Related Posts

Nákup trochu vědecky

Proč si pořídit klimatizaci do bytu ve městě

Bydlet ve svém za pár měsíců

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo