Bydlení v nájmu má jednou velkou nevýhodu, která právě většinu nájemníků motivuje k tomu, že začnou uvažovat o svém vlastním bydlení. Platíte celý život za něco, co nikdy nebude vaše. riskujete, že v případě výpadků příjmů budete pozadu s placením, a snadno se můžete ocitnout bez střechy nad hlavou. V případě hypotéky máte povinnou pojistku, která případně výpadek přímo vykryje alespoň na nějakou dobu. Díky tomu máte nějakou jistotu, že i když se něco nepovede, pořád máte kde bydlet.

nový bungalov

Přemýšlíte o tom, že odejdete z nájmu do svého domu?
Nejdřív si nějaký musíte sehnat. Pokud jste rovnou zavrhli rekonstrukci staršího domu, čeká vás stavba nového domu. Nezvládnete ho postavit svépomocí? Tak si musíte najít někoho, kdo dům postaví a předá vám jej připravený k nastěhování. Naše firma vám garantuje dodržení termínu, který bude co nejkratší. Pokud opravdu spěcháte, vyberte si dřevostavbu, která bývá dokončená dřív než zděný dům. Postavíme vám celý dům na klíč, který vám předáme hotový. Jediné co si musíte zařídit sami je kuchyňská linka.

klíč k domu

Čeká vás kompletně hotový dům
Prohlédněte si naše připravené projekty, ze kterých si můžete vybírat. V případě že si nevyberete, připravíme projekt podle vašich představ. Připravíme pro vás i podklady pro stavební povolení, které pro vás můžeme zařídit. Pokud máte pozemek, rozhodně neváhejte, protože ceny už nejspíš nižší nebudou. Zbavit se můžete nejen nájemního bydlení, ale i otravných sousedů, kteří znají celý váš denní režim. A to se rozhodně vyplatí. Ve vlastním rodinném domě, který je navíc samostatně stojící, budete svým vlastním pánem, a nikdo a nic vás nebude omezovat. Můžete si dělat co chcete, pokud to bude v mezích zákona. 🙂

Domy dodáváme ve střední kvalitě, a protože jdeme s módou, každý náš dům má solární panely a tepelné čerpadlo, díky čemuž bude váš dům nízkonákladový.

Related Posts

Nákup trochu vědecky

Proč si pořídit klimatizaci do bytu ve městě

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo

Větší bazény