Technické věci mě vždycky zajímaly. A to hlavně do domácnosti. Pamatuji si, jak jsem ještě měla všude v kuchyni a v obýváku i v dětském pokoji a v ložnici plovoucí podlahu. Úklid byl opravdu jednoduché. Vždycky stačilo jenom koště, potom vlhký hadr a bylo uklizeno. Jenomže později byla opravdu velice studená podlaha. My jsme měli opravdu starý dům, který se komplet rekonstruoval. A my jsme se tam stěhovali zrovna, když bylo léto. Takže to bylo opravdu perfektní a nikde nebyla zima. Jenomže potom, když potom začalo mrznout, tak od země byla taková zima, že kolikrát ta podlaha měla pouze jenom pět stupňů.

Vysavač mi doma nechybí.

A i když jsme hodně topili v radiátorech a taky v kamnech, tak se to nikdy takhle nevyhřálo, aby nám doma bylo příjemně. Takže jsem si řekla, že si pořídím koberec. Koupila jsem takový velký kusový koberec do obýváku taky do dětského pokoje a taky do ložnice a kousek taky do kuchyně. A ten koberec je opravdu hodně vysoký, takže se tam drží opravdu bordel a špatně se to vysává. Takže jsem si řekla, že to chce novou techniku domu. Zkoušela jsem různou techniku, jako například ruční vysavač na tyči anebo taky ten robotický malý kulatý. Nejvíc se mi samozřejmě osvědčil ten malý kulatý, který uklízí opravdu sám.

Robovysavač je skvělý!

Ze začátku jsem si říkala, jestli vůbec taky bude efektivní úklid. Nakonec to dopadlo tak, že jsem opravdu z toho robotického malého kulatého vysavače tak moc nadšená, protože opravdu krásně uklízí. Nikdy bych nevěřila, že takhle malá technická věc dokáže udělat tak efektivní úklid. Teď jsem totiž na úklid opravdu hodně náročná a chci mít všude uklizeno. Takže tento vysavač pouštím klidně i dvakrát denně, protože opravdu nesnesu na podlaze jediné smítko a taky tímto skvělým vysavačem umývám podlahu. Stačí jenom vyměnit kádinku a ihned můžete také podlahu mopovat, aniž byste se nějak namáhali. Pokud tomu nevěříte, stačí se podívat na internet, kde je opravdu této techniky mnoho, stačí si potom jenom vybrat. 

Related Posts

Je pro nás technika prospěšná?

Spolehněte se na vhodné řešení