Určitě se už každý z nás minimálně jednou dostal do finanční tísni kdy už nevěděl kudy kam. Úvěr je vždy osvobozující řešení v danou chvíli, ale né vždy to máte pod kontrolou. Pokud jste se ocitli v tíživé životní situaci, banka před vámi zabouchla a zamkla dveře na dva západy, my vám je pomůžeme znovu odemknout a otevřít. Pokud získáme Vaši důvěru, tak naší získáme i u banky. Možností vzít si úvěr ať už bankovní nebo nebankovní je spousta, ale my vám ukážeme, řekneme a vysvětlíme jaký úvěr nebo hypotéka je nejvýhodnější.

Exekuce

NAŠE PRODUKTY

 1. Zápůjčka se zástavou nemovitosti
 2. Operativní leasing na nemovitost
 3. Insolvenci
 4. Úvěr se zástavou nemovitosti
 5. Půjčka v exekuci
 6. Právní služby
 7. Realitní servis

Pomůžeme Vám Vaši životní situaci zvládnout s přehledem. Nepotřebujeme ani nepožadujeme potvrzení o výši příjmu. Každý finanční produkt dokážeme upravit našemu klientovi na požadované míry, ke všem přistupujeme s úctou a dáváme podmínky, aby náš klient ze své finanční tíži vyvázl co nejrychleji a nejšetrněji.

 • Vyplatíme vaše exekuce, úvěry nebo jiné finanční závazky
 • Dokážeme odložit splátky až na dvanáct měsíců
 • U nevýhodných, nesplatněných úvěrů vyjednáváme přes právní kancelář
 • Dokonce Vám zajistíme i velké slevy u právníků

smlouva

Provedeme Vás celým naším procesem, zjistíme Vaše práva, projednáme Vaše možnosti a pustíme se do toho. Náš společný cíl bude získat Vaši bonitu a tím šanci na bankovní úvěr či hypotéku. Nejsme společnost, která pracuje pro velké nebankovní instituce, díky tomu můžeme upravovat a hýbat s pravidly podle našeho klienta. Samozřejmostí a předností je pro nás né jen Vaše bezpečnost a vyváznutí z krize, ale taky spolupracujeme s našimi klienti na osobní úrovni. Tudíž, aby Vám to bylo příjemnější – budete vždy konzultovat s jedním odborníkem.

Věříme, že Vaše situace posilní náš tým a budeme schopni Vás dostat z tíživé životní situace.

Related Posts

S bankomaty opatrně

Druhy půjček

Když je peněz pomálu

Zvyšte si návštěvnost

Hypotéka pro každého

Jak refinancovat hypotéku?