Jestli vlastníte bazén, který máte umístěný venku na zahradě, jistě se čas od času nevyhnete tomu, že vám do bazénové vody padnou nějaké nečistoty jako třeba listí, jehličí nebo poletující hmyz. Užít si příjemné osvěžení ve vaší vodě ovšem můžete jedině v případě, že je jeho voda připravena na vaše koupání.
Pokud před vstupem do vaší nádrže budete muset řešit řadu potíží, kdy ho budete muset pečlivě vyčistit, ztratíte nejen váš čas, ale i chvilky pohody, které jste v něm mohli strávit.
Buďte ovšem chytřejší a vyberte si z nabídky krycí plachty na bazény https://www.chlorito.cz/kryci-plachty jednu takovou, která vám celou plochu zakryje a bude chránit před vznikem nečistot, které se jednoduše udrží na ní.
dno bazénu

Stačí ji odstranit a užívat si relax

Krycí plachta na bazén dokáže zachytit jakoukoli hrubou špínu, díky čemu se nebudete muset potýkat se zdlouhavým lovením nečistot pomocí vaší síťky. Jednoduše ji odstraníte a všechno, co zachytila, vytřepete v dostatečné vzdálenosti od vašeho bazénu.
S tímto příslušenstvím si ušetříte nejen čas, který byste věnovali jeho údržbě, ale pomůžete i vaší vodě dosáhnout, aby byla čistá a průzračná.
zahradní bazén

Menší riziko vzniku řas a zazelenání

Změna barvy bazénové vody vždy naznačí vlastníkovi bazénu to, že je něco špatně a je potřeba najít brzké řešení. Sluneční záření má na vodu, ve které se nachází chemie i negativní dopad, kdy se v ní můžou tvořit řasy a tím pádem změnit svou barvu do zeleného odstínu. Vyhnout t se takové nepříjemnosti můžete i tak, že vaši nádrž budete v době nepřítomnosti zakrývat účelovou plachtou. Na rozdíl od solární plachty ji pevně uchytíte po stranách bazénu, kde bude držet na svém místě do doby, než ji odstraníte.
Ani v době nepříznivého počasí se vám nestane, že bude vaše voda znečištěná, protože disponuje otvory, které zabrání jejímu ponoření do vody a spolehlivě zachytí všechno, co netoužíte později lovit z vašeho bazénu, který chcete mít vždy v dokonalé čistotě.

Related Posts

Nákup trochu vědecky

Proč si pořídit klimatizaci do bytu ve městě

Bydlet ve svém za pár měsíců

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo