Už se vám také stalo, že jste léta chodili k zubaři, a když se vám postupně narodily děti, tak je váš zubař odmítl převzít do péče, že má již plno? Je to bohužel realita. Ačkoliv bývalo dobrým zvykem, že zubař přibíral do své péče i potomky svých pacientů, v době, kdy je zubařů nedostatek se toto stát opravdu může. Slušnost jde stranou, a ačkoli jste svému zubaři po léta přinášeli třeba i veliké zisky, vaše děti odmítne. Přitom malé dítě potřebuje prakticky jen kontroly, pokud nemlsá ve velikém množství sladkosti, problémy se zuby se mu dlouhou dobu vyhýbají. Přesto si každý moderní rodič uvědomuje, jak je tato péče důležitá už od útlého věku, i když právě spočívá pouze v kontrolách vývoje chrupu a poskytnutí poradenství ohledně ideální péče o vyvíjející se chrup nejmenších.

zubař

Takto se to stalo i mé kamarádce Martině. Vůbec by ji nenapadlo, že by jí mohl její zubař, kterému léta platila nemalé částky za nadstandardní péči odmítnout vzít její malé děti. Přišla jí celá arogantní reakce lékaře neadekvátní a velice jí mrzela. Napřed se tedy snažila najít zubaře pro své potomky, což se jí bohužel v jejím městě nedařilo, nakonec ovšem narazila na nabídku kliniky v Praze, která bere nové pacienty a také i malé děti. Zajásala, děti zaregistrovala a objednala na první prohlídku. Druhý den v ní ale dozrál nápad, nechat se přeregistrovat k tomuto lékaři do Prahy i sama a svého muže.

zubař

Do Prahy je dojezd výborný, u kliniky se dá výborně zaparkovat, na prevence prostě pojede celá rodina najednou. Od první návštěvy nedá na zubaře z Prahy Clinicplus dopustit. Je nadšená péčí, dokonce ani vystrašené děti neplakaly, prostě všechno je perfektní a je strašně ráda, že nakonec opravdu celá rodina získala skvělého doktora. Je dokonce ráda, že jí její bývalý dentista vyprovokoval ke změně, protože si vlastně polepšila.

Related Posts

Do dřeva jedině vruty

S léky ku zdraví

Chutné ovoce

Nezapomenutelný zážitek ještě před svatebním dnem

Co dělat při sportu?

Kouzelník Vám všem úsměv vykouzlí