Influenceři a youtubeři nás ovlivňují den co den, ať už negativně či pozitivně. Mnoho se však vyplatí znát, ať už jde o ty, kteří vás pobaví, nebo ty, kteří vám předají užitečné informace. Nebo vás trochu poučí o tom, jak se chovat a co je špatně. Existuje několik akcí, kde se s nimi setkáte, a dokonce vám věnují i chvíli času.

youtube na dlani

Utubering

Největší akce plná známých jmen na české Youtube scéně, kde máte možnost se setkat se svými oblíbenci. Při troše štěstí se setkáte i se svými slovenskými favority. Událost se koná na dvou místech, přesněji v Praze a v Brně. Máte možnost požádat o fotografii, autogram, nebo o chvíli rozhovoru se svým idolem. Je však nutné respektovat, že se zde setká několik tisíc fanoušků jediné osoby, tudíž váš čas setkání bude velice krátký. Ovšem program je doplněný o zábavné show či hudební vystoupení.

focení zpěváka

Global social awards

Původně Czech social awards, ze kterých se vynořilo ocenění mezinárodních influencerů. V několika kategoriích se seznámíte s osobnostmi, které mají pozitivní dopad na společnost, dále inspirativní nebo zábavní kontent. Jediný večer doplněný hudebními představeními a dalším programem. Tento rok se akce konala v doprovodu dvou německých dvojčat Lisy a Leny. Tento večer se zde objeví mnoho osobností v nádherných šatech, jelikož se jedná o opravdu jedinečnou příležitost.

Geek camp

Ačkoliv na tuto akci pošlete spíše své děti, jedná se o akci, kde se můžete setkat s opravdu zajímavými youtubery, které byste měli znát. Například Peca, který vytváří kvalitně zpracovaná videa. Přestože jsou tito youtubeři za účast zaplacení, mnoho z nich si podobné tábory opravdu užívá a snaží se dětem poskytnout zajímavý program. Výhodou je čas strávený s těmito osobnostmi, který je mnohem větší než na Utuberingu. Jistě vám poskytnou s radostí i fotografii s autogramem. A k tomu vás poznají mnohem lépe než jiné.