Také vás zlákala americká hypotéka, protože jste od svých známých či přátel slyšeli o tom, že díky ní můžete mít přesně tolik peněz, kolik potřebujete, a na cokoli? Nelze se divit tomu, že je americká hypotéka mezi lidmi natolik oblíbená. Nabízí jim totiž výhody, které u žádné jiné půjčky nenajdou.

dolary

Ten, kdo ještě nikdy žádnou půjčku neuzavřel, se bude jistě těšit na to, že může snadno a rychle získat mnoho peněz, na co ho jen napadne. Ovšem ten, kdo si již někdy peníze půjčoval, třeba u banky, se bude těšit na to, že je může použít na cokoli bez udání účelu, a především na to, že u nebankovní společnosti může tuto hypotéku vyřídit opravdu expresní rychlostí bez zbytečných komplikací. O něčem takovém se totiž žadatelům o půjčku v bance ani nezdá.

Tím spíše, pokud mají nějaké problémy, kvůli kterým jim banka odmítne půjčku dát. Jako velké komplikace při získání půjčky se mohou objevit třeba nízké příjmy žadatele. V tom případě jim v bance nikdo nepůjčí, protože bankovní úředníci dojdou k přesvědčení, že takový žadatel je pro ně rizikový a může mít v budoucnu problémy se splácením půjčky.

Ano, taková obava banky je na místě, něco takovému se zmíněnému žadateli opravdu může stát. Jenže, co když peníze opravdu nutně potřebuje, opravdu neexistuje žádná jiná cesta, jak je získat?

kalkulačka

Možností, jak přijít k penězům i za tak nepříjemné situace, je sjednat si americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Ta vám v tomto ohledu může vyjít vstříc, tím spíše nebankovní společnost, která ji poskytuje. Název je ovšem svým způsobem matoucí, protože ani u této hypotéky se dokládání svých příjmů a výdajů nevyhnete. Jen tuto povinnost můžete šikovně obejít tím, že se za vás zaručí někdo z vašich bezproblémových známých či rodinných příslušníků, kteří s tímto kritériem žádné potíže nemají. Pokud tedy vaše vlastní příjmy na půjčku nestačí, měli byste ve svém okolí najít někoho s dostatečným příjmem, kdo vám pomůže.

Related Posts

S bankomaty opatrně

Druhy půjček

Když je peněz pomálu

Půjčka v exekuci

Zvyšte si návštěvnost

Hypotéka pro každého