Jakou ženu si pro život vyberete, s takovou budete žít. Volba ženy je proto nesmírně důležité rozhodnutí, které byste neměli uspěchat a pořádně se zamyslet nad tím, jestli je život s vaší dosavadní ženou až na věčnost.

nevidím, neslyším a nemluvím

Od jakých typů žen, byste se raději měli držet dál?


1.    Majetnická žena – pamatujte, že taková žena bude náročná nejen z finanční stránky, ale i psychické. Může se stát, že jí bude vadit přítomnost lidí, kteří na vás jen promluví a bude vás chtít mít jen pro sebe!


2.    Uštěpačná žena – mít doma ženu, která má ke všemu a za všech okolností k něčemu nějakou poznámku a nikdy si žádnou uštěpačnou připomínku neodpustí, může být časem naprosto tragické.


3.    Velitelka – kázat vám o způsobu všeho, do čeho se pustíte, vás může dřív nebo později přivést k šílenství. Chcete si nechat do všeho mluvit a poslušně poslouchat? Ne? V tom případě se jí vyhněte!


4.  Zásadová žena – partnerka, která trvá na svých zásadách je poněkud těžký oříšek, protože taková žena nemá tendenci dělat kompromisy. Pokud vás chce ale do svých zásad přitlačit, rozhodně vám zvoní na poplach – držet se od takové ženy, co nejdál.

Když je partnerčino slovo ZÁKON

Vyhnout se doma situaci, kdy vám partnerka pořád něco vyčítá můžete tak, že budete potichu mlčet a přihlížet tomu, jak pomalu chladne nebo ji poslechnout a mít na nějakou dobu klid. Takovým způsobem se z vás však stane dřív nebo později „podpantoflák“, kterému žena řídí život a nebude mít žádné právo nejen mít, ale i chtít to jinak než ona. Absurditou se stane i situace, kdy vám začne vařit jen to, co ona uzná za vhodné abyste jedl nebo určovat vycházky a večerku, když si budete chtít někam vyjít.
úder pěstí

Muži bábovky nejsou nic extra!

Muž nemá sloužit pokynům ženy, ale být mužem, který si doma někdy i dupne! Chopte se hlavy vaší rodiny a udělejte si doma pořádek tak, že si přesadíte své. Dejte své ženě najevo, že nejste její hračka ani dítě, které bude vychovávat. Jednou jste muž a máte zodpovědnost k tomu, se tak i chovat! Obraťte list a nastolte si pravidla, že svůj život si nenecháte nijak organizovat. Dopřejte si jednou za čas pořádný kus masa, pivo a klidně se i zdržte večer s přáteli ven, ale nemějte nikdy strach ze své ženy, co vás s ní doma bude čekat za „vystoupení“. Takový vztah nemá prosperitu! Když se jí nebude líbit vaše mužská stránka, která nebude podléhat jejím pokynům, klidně ji nechte jít, může se stát, že uvolní místo lepší!

Related Posts

Nezaměstnaní muži

Muži a Velikonoce