V momentě, kdy obdržíte pozvánku na svatbu, se Vám mezi prvními dojmy vybaví i rozlučka se svobodou. Ať už jste součástí týmu nevěsty či ženicha, znamená to party ve velkém stylu. Ne, že by si snad ženich se svými kamarády neuměli užít pořádnou oslavu, ale na rozdíl od žen nemají sklony k perfekcionismu a vystačí si tedy s příjemným lokálem s poctivou kuchyní a dobrým pivem. Situace se buď během večera nějak vyvrbí sama, nebo budou spokojeni tak, jak jsou a nic zvláštního dopředu neplánují.
tenisky novomanželů.jpg
To naopak nevěstina rozlučková noc bývá pečlivě plánována do nejmenšího detailu několik měsíců předem. Ideálním pomocníkem pak jsou předsvatební agentury, které nabízejí nespočet služeb s rozlučkou spojených.
Základem je šerpa a čelenka pro nevěstu, družičky mívají nejčastěji trika s nápisem typu „tým nevěsty“. Nezbytné jsou též doplňky se svatební tématikou – brčka, placky, škrabošky, fotorekvizity, konfety. Poté přichází na řadu něco, na co bude nevěsta ještě dlouho vzpomínat, nejlépe originální a jedinečný zážitek. V nabídce předsvatebních agentur je nepřeberné množství programů a aktivit prakticky šitých na míru celé skupině, mimo jiné i možnost pronájmu luxusní limuzíny.
mercedes limuzína.png
Vůz lze objednat v několika velikostech dle počtu členů. Dále je možné vybrat, jak dlouho Vás bude vozit, zda hodinu, dvě, či celé odpoledne. Mezi nabízenými barvami vozů je kromě klasické bílé, dokonce i růžová. Samozřejmostí je plný bar alkoholických i nealkoholických nápojů. Řidič je oblečen do perfektního obleku a vystupuje jako dokonalý džentlmen. Na požádání zastaví u zajímavého místa a nevěstu i s družičkami fotografuje. Toto vše je součástí základní služby.
taneční klub.jpg
Limuzínové balíčky sestávají většinou z výletu s programem. Můžete si zajet do lázeňského města a dopřát si wellness, pro dračice je v nabídce balíček se striptérem, dále varianta s návštěvou kina a mnoho dalších. Pokud byste náhodou nevybraly, je možné sestavit výlet na míru a zajistit tak nevěstě opravdu nezapomenutelný zážitek.

Related Posts

Do dřeva jedině vruty

S léky ku zdraví

Chutné ovoce

Co dělat při sportu?

Kouzelník Vám všem úsměv vykouzlí

O výhodách vedení mzdového účetnictví od specializované firmy