Krásné město na západě Čech. Metropole Plzeňského kraje, to všechno představuje město Plzeň. Jedno z největších měst v České republice se může pyšnit historickými památkami a také krásnou přírodou. Plzeň je známá zejména pro své pivovary. Vaří se zde klasické a tradiční pivo.
V tomto velkolepém městě se také najdou jedinci a firmy, kteří mají své vlastní internetové stránky. Snaží se, aby se dostali co nejvýše, aby byli vidět, avšak mnohým z nich se to zatím nepodaří. Proč tomu tak je? Zřejmě proto, že je něco špatně. Co to může být? Mnozí ještě nevědí, že k efektivitě a k tomu abyste byli vidět, je zapotřebí právě SEO, což jsou naše služby.
nákupy přes net.jpg
SEO Plzeň vás dostane do popředí internetových vyhledávačů jako je Google a Seznam. Abyste také byli na předních pozicích v těchto vyhledávačích musíte proto něco udělat. Nemusíte se ničeho obávat dopředu, není to nic extrémně těžkého. Stačí totiž oslovit naši firmu, která se zaměřuje na služby SEO a zajímat se o spolupráci. Hned se začneme zajímat o vaše internetové stránky. To všechno bude provázet několik kroků. A jaké to jsou?
kolegové při práci.jpg

Optimalizace pro vyhledávače

On-page faktory – nastavení webu
1. V prvé řadě se podíváme na vaše internetové stránky, které již máte vytvořené. Zjistíme, jestli jsou správně nastavené a jak fungují. Pokud bude něco v nepořádku, pak to napravíme. Jsme odborníky na optimalizaci stránek pro internetové vyhledávače, takže se nemusíte ničeho obávat, svěřujete se do těch správných rukou.
2. Následně si určíme klíčová slova. Ty si můžete určit úplně sami, nebo nás můžete nechat, ať vám je pomůžeme vymyslet. Klíčová slova jsou dalším velice důležitým bodem, protože právě pod klíčovými slovy se na vyhledávačích vyhledávají informace a webové stránky. Aby zákazníci mohli najít právě ty vaše a viděli je na vyhledávačích mezi prvními, k tomu potřebujete naše kvalitní služby.
Off-page faktory – linkguilding
1. Sem řadíme vytváření PR článků. Jedná se o:
ü Revoluční PR články
ü Tematické Pr články

Related Posts

Jaké máme různé způsoby odvětrávání

Pohybujete se na internetu bezpečně?