Každý člověk má svůj sen, který by si chtěl splnit. Pro někoho je to nové auto, pro někoho vlastní podnikání a někdo si touží postavit dům. Ne pokaždé je ovšem možné sahat do vlastních zdrojů, protože některé sny jsou velmi nákladné. Zkusili jste jít do banky, abyste si mohli pořídit pozemek a začít plánovat stavbu, ale bohužel jste neuspěli a potřebujete tedy najít jinou cestu? Nevěšte hlavu, určitě se nějaká možnost najde! Ať už Vás odmítli kvůli záznamu v registru nebo třeba kvůli nízkému příjmu, určitě se můžete obrátit na nás. Nebankovní hypotéky jsou totiž pro každého, a my Vám dokážeme nabídnout zajímavé možnosti. Hypotéka na pozemek je jednou z nich. A jaká bude doba splatnosti, případně splátky či poplatky? Dobrou zprávou je, že my po Vás rozhodně nechceme žádné poplatky předem. Nejprve si vyplníte formulář, ve kterém budou informace o tom, co přesně od nás potřebujete a my pro Vás obratem vytvoříme nezávaznou nabídku. Poté se sami rozhodnete, jestli byste chtěli nabídku využít či nikoli. Doba splatnosti je u nás ve velkém rozmezí, můžete splácet rok až třicet let, a nechybí ani možnost doplatit úvěr bez sankcí dříve, než je daný termín.

rozlehlý pozemek

Do kdy Vám dokážeme vyplatit peníze? Zakládáme si na pohodlí pro klienta, a tak jsme schopni vyplatit peníze na Váš účet již do jednoho dne, a to od chvíle, kdy budeme mít veškeré potřebné podklady. A musíte použít peníze jen na pozemek či dům? Nikoli. I kdybyste je potřebovali použít na vyplacení exekuce, kvůli refinancování či podobným záležitostem, jsme Vám plně k dispozici.

dostupné peníze

Nebuďte smutní, že s Vámi v bance vyběhli, ani nízký příjem není důvod si nesplnit sen. Dnešní doba nabízí netušené možnosti, a nic nezůstává ve starých kolejích, které byly jedinou cestou v minulých letech. Využijte výhodné nabídky, která na Vás čeká a můžete začít vybírat pozemek, domek nebo třeba pěkné auto.

Related Posts

S bankomaty opatrně

Druhy půjček

Když je peněz pomálu

Půjčka v exekuci

Zvyšte si návštěvnost

Jak refinancovat hypotéku?