Jestliže máte nějakou dluhovou zátěž z minulosti, tak jistě přemýšlíte nad tím, jak byste se jí co nejdříve a co nejrychleji zbavili tak, aby už vás dále netížila. Vždyť usínat s pomyšlením na to, že máte dluhy, není nikterak příjemné, a to jak pro vás, tak třeba i pro vaši rodinu, protože nikdo nikdy neví, kdy vašim věřitelům vyprší pohár trpělivosti, a kdy vás navštíví exekutor. Naštěstí existuje jeden osvědčený způsob, jak se takových nepříjemných závazků jednou provždy zbavit. A tím osvědčeným způsobem není samozřejmě nic jiného, než výhodná nebankovní hypotéka.
americká měna.jpg

Ano, je jasné, že nebankovní hypotéka s sebou nese o něco vyšší úroky, než kdybyste si takovou půjčku vyřídili v bance, jenže pravda je taková, že pokud máte nějaké finanční závazky, jako jsou dluhy, tak vám zkrátka v žádné bance nikdo nic nepůjčí. A je jasné, že lepší je mít v kapse nějaké peníze, než žádné.
mince a tužky.jpg

Dále je samozřejmě potřeba myslet také na to, že vaše dluhy ani s nebankovní hypotékou ze dne na den nezmizí jako mávnutím kouzelného proutku, nýbrž se transformují do jiné podoby. Nicméně jedná se o skvělou příležitost jednou provždy se vyrovnat se starou zátěží, která může být mnohdy velice nevýhodná, protože jste třeba kdysi kývli na velice nevýhodné podmínky smlouvy.
páka o peníze.jpg

A pokud máte starých závazků více, tak tímto způsobem je můžete všechny sjednotit do jednoho, který pro vás bude mít výhodnější podmínky, bude snazší jej sledovat a splácet. Velkou výhodou nebankovní hypotéky je totiž to, že ji můžete splácet dokonce až celých dlouhých třicet let, což je doba, za kterou našetří potřebné peníze opravdu každý. Splátky si tak můžete rozložit do dlouhého období a platit každý měsíc jen malou částku, která váš rozpočet nijak významně nezatíží. Jak je tedy vidět, vzít si nebankovní půjčku může být opravdu výhodné.

Related Posts

S bankomaty opatrně

Druhy půjček

Když je peněz pomálu

Půjčka v exekuci

Zvyšte si návštěvnost

Hypotéka pro každého