K smrti nenávidíte nepořádek, ať už na vašem pracovním stole nebo u vás doma? Naopak máte rádi čisto a pořádek, ale na druhou stranu nechcete úklidem vaší domácnosti strávit zbytečně moc času? Třeba v případě většího bytu nebo rodinného domu už takový kompletní generální úklid zabere pár hodin nebo celé odpoledne. A při pomyšlení, že by se takový čas dal využít mnohem lépe, smysluplněji nebo zábavněji… Dají se najít různé cesty, jak si úklid domácnosti zjednodušit a případný úklid samotný urychlit.
hranatá umyvadla.jpg
A co třeba takový úklid koupelny? Ten dá jisto jistě velmi zabrat, a i v koupelně chceme mít pěkně čisto a uklizeno. A co nás v případě koupelen v oblasti čistoty a úklidu nejvíce trápí? Většinou jsou to nehezké zaschlé kapky vody a usazená špína na dlaždičkách, obkladech nebo sprchové stěně, ale také různé usazeniny špíny a vodního kamene na vaně nebo ve sprchovém koutu. Nezbývá nám pak nic jiného, než se jednou za čas pustit do generálního úklidu a celou koupelnu kompletně vygruntovat.
toaleta u umyvadla.jpg
Neobejdeme se také bez kvalitních pomocníků. Musíme se vyzbrojit dlouhou řadou různých čistících prostředků a pustit se do drhnutí. Našimi pomocníky se pak stávají různé přípravky proti vodnímu kameni, desinfekce, čistič odpadů, leštící přípravek na skleněné plochy a další. Anebo na to můžete jít od lesa a takový úklid koupelny zredukovat na minimum. Zjistěte, jak si úklid v koupelně co nejvíce a zaměřte se na různé chytré úpravy povrchů již při samotném budování nebo rekonstrukci. Sami pak uvidíte, jak snadný bude úklid v takové koupelně s chytrými úpravami povrchů.
modré doplňky koupelny.jpg
Neztrácejte si úklidem vaší domácnosti zbytečně moc času, ale raději už při vybavování vaší domácnosti nebo rekonstrukci myslete na chytré řešení všech prostor a na povrchovou úpravu. Ušetřený čas pak můžete věnovat vaší rodině nebo vašim koníčkům.

Related Posts

Není domov jako domov

Nebuďte otroky svého bydlení

Co vše obnáší bazén?

Pro jednodušší práci s bazénem

Levné a zároveň komfortní

Dřevěné doplňky do kuchyně