Začneme takovou malou úvahou. Jaké bydlení je vlastně „normální“? Je to bydlení v bytě nebo rodinném domě? Je taková domácnost v podstatě považována za normální a zcela běžnou? A proč by se do této kategorie nemohlo řadit také bydlení v mobilních domech? Právě takovéto bydlení nám připadá stále jako nenormální. Považujeme jej za nějaké výjimečné nebo zkrátka a dobře – jiné. Jenomže v čem je to jiné než bydlení v rodinném domku nebo v bytě? Ano byt má trochu jiné parametry, ale bydlení v běžném rodinném stavení se dá na sto procent srovnat s mobilním obydlím. Není to jiné, protože základní vlastnosti jsou stejné. Jenomže půvab spočívá v tom, že mobilheim si nemusíte sami zařizovat ani nechávat stavět firmou za miliony korun, ale my vám všechno zařídíme, dům postavíme nový a krásný, a dovezeme vám jej až na místo určení. Je to snadné a velice rychlé.

interiér

Zanedlouho už můžete v takovém stavení plnohodnotně bydlet a to dokonce po celý rok s nízkými měsíčními náklady. Obydlí je stavěno jako nízkoenergetické, na přání zákazníků, proto jeho provoz měsíčně nestojí majlant, jak by si mnozí mohli myslet. Sympatické, menší a útulné bydlení pro rodiny, pro starší páry nebo mladé manžele, či zamilované, kteří se chtějí osamostatnit a zařídit si vlastní bydlení. Dům totiž bude čistě váš.

  • Přijďte si vybrat váš vysněný dům z našich skladových zásob, nebo si pomocí našeho konfigurátoru navrhněte vlastní originální obydlí.

ložnice

Vlastní bydlení je k nezaplacení

Už máte dost všech těch bytů a spolunájemníků v jednom panelovém domě? Delší dobu přemýšlíte nad vlastním obydlím, ale víte, že stavba není jednoduchá? A co takhle vyzkoušet tento způsob? Útulné a velice příjemné bydlení s nízkými náklady. Jedná se však o moderní bydlení s inovativními prvky. Celý objekt je velice vkusný a může být vybavený moderně. Užijte si kousek přírody na vesnici nebo na kraji města spolu s moderními prvky nové domácnosti. Vše doladí k dokonalosti nízké měsíční náklady.

3.3/5 - (7 votes)

Related Posts

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo

Větší bazény

Cvičení je zdravé

Znáte geotextilie?