Začneme takovou malou úvahou. Jaké bydlení je vlastně „normální“? Je to bydlení v bytě nebo rodinném domě? Je taková domácnost v podstatě považována za normální a zcela běžnou? A proč by se do této kategorie nemohlo řadit také bydlení v mobilních domech? Právě takovéto bydlení nám připadá stále jako nenormální. Považujeme jej za nějaké výjimečné nebo zkrátka a dobře – jiné. Jenomže v čem je to jiné než bydlení v rodinném domku nebo v bytě? Ano byt má trochu jiné parametry, ale bydlení v běžném rodinném stavení se dá na sto procent srovnat s mobilním obydlím. Není to jiné, protože základní vlastnosti jsou stejné. Jenomže půvab spočívá v tom, že mobilheim si nemusíte sami zařizovat ani nechávat stavět firmou za miliony korun, ale my vám všechno zařídíme, dům postavíme nový a krásný, a dovezeme vám jej až na místo určení. Je to snadné a velice rychlé.

interiér

Zanedlouho už můžete v takovém stavení plnohodnotně bydlet a to dokonce po celý rok s nízkými měsíčními náklady. Obydlí je stavěno jako nízkoenergetické, na přání zákazníků, proto jeho provoz měsíčně nestojí majlant, jak by si mnozí mohli myslet. Sympatické, menší a útulné bydlení pro rodiny, pro starší páry nebo mladé manžele, či zamilované, kteří se chtějí osamostatnit a zařídit si vlastní bydlení. Dům totiž bude čistě váš.

  • Přijďte si vybrat váš vysněný dům z našich skladových zásob, nebo si pomocí našeho konfigurátoru navrhněte vlastní originální obydlí.

ložnice

Vlastní bydlení je k nezaplacení

Už máte dost všech těch bytů a spolunájemníků v jednom panelovém domě? Delší dobu přemýšlíte nad vlastním obydlím, ale víte, že stavba není jednoduchá? A co takhle vyzkoušet tento způsob? Útulné a velice příjemné bydlení s nízkými náklady. Jedná se však o moderní bydlení s inovativními prvky. Celý objekt je velice vkusný a může být vybavený moderně. Užijte si kousek přírody na vesnici nebo na kraji města spolu s moderními prvky nové domácnosti. Vše doladí k dokonalosti nízké měsíční náklady.

Related Posts

Nákup trochu vědecky

Proč si pořídit klimatizaci do bytu ve městě

Bydlet ve svém za pár měsíců

Lucerna jako skvělá dekorace

Ani rustikální styl není k zahození

Dobré jídlo